11. – 12.9.2010
Turnaj Hranice
Hranice – STM B 7:13, Tatran – STM A 7:6, Hranice – Tatran 13:16, STM A – STM B 8:10, Hranice – STM A 5:16, Tatran – STM B 10:13
Pořadí :
1. TJ STM Olomouc B
2. TJ Tatran Litovel
3. TJ STM Olomouc A
4. TJ Cement Hranice
Turnaj Litovel
DHK – SK UP A 2:16, SK UP B – Zora 4:7, DHK - SK UP B 0:15, Zora – SK UP A 10:34, Zora – DHK 7:4, SK UP A – SK UP B 20:12
Pořadí :
1. SK UP Olomouc A
2. DHK Zora Olomouc
3. SK UP Olomouc B
4. DHK Vítězná Litovel
Turnaj Kostelec
Kostelec – Prostějov 10:8, Žeravice – Uničov 4:11, Prostějov – Žeravice 23:1, Kostelec – Uničov 14:5, Prostějov – Uničov 11:8, Kostelec – Žeravice 17:4
Pořadí :
1. TJ Sokol Kostelec n./Hané
2. TJ Sokol II. Prostějov
3. TJ Házená Uničov
4. SK Žeravice
25. – 26.9.2010
Turnaj Litovel
Tatran – Žeravice 7:9, DHK – V. Bystřice A 0:34, Tatran – DHK 14:3, V. Bystřice A – Žeravice 23:3, Tatran - V. Bystřice A 2:33, DHK – Žeravice 5:5
Pořadí :
1. SK Velká Bystřice A
2. SK Žeravice
3. TJ Tatran Litovel
4. DHK Vítězná Litovel
Turnaj Olomouc
STM A – STM B 6:7, SK UP A – SK UP B 12:5, STM A – SK UP B 15:3, SK UP A – STM B 9:7, STM A – SK UP A 10:8, SK UP B – STM B 3:18
Pořadí :
1. TJ STM Olomouc B
2. TJ STM Olomouc A
3. SK UP Olomouc A
4. SK UP Olomouc B
Turnaj Prostějov
Prostějov – V. Bystřice B 8:10, Uničov – Prostějov 5:8, V. Bystřice B – Uničov 10:9
Pořadí :
1. SKVelká Bystřice B
2. TJ Sokol II. Prostějov
3. TJ Házená Uničov
9. – 10.10.2010
Turnaj Olomouc
Zora – Žeravice 9:12, V. Bystřice A – Tatran 26:6, Zora - V. Bystřice A 5:21, Žeravice – Tatran 7:6, Tatran – Zora 6:8, Žeravice - V. Bystřice A 3:21
Pořadí :
1. SK Velká Bystřice A
2. SK Žeravice
3. DHK Zora Olomouc
4. TJ Tatran Litovel
Turnaj Uničov
Uničov – STM A 9:10, STM B – Kostelec 8:10, Uničov – STM B 7:16, STM A – Kostelec 5:12, Uničov – Kostelec 15:17, STM A – STM B 9:15
Pořadí :
1. TJ Kostelec na Hané
2. TJ STM Olomouc B
3. TJ STM Olomouc A
4. TJ Házená Uničov
Turnaj Velká Bystřice
V. Bystřice B – DHK 18:7, SK UP A – SK UP B 10:7, V. Bystřice B – SK UP A 20:17, SK UP B – DHK 12:9, V. Bystřice B – SK UP B 19:4, SK UP A – DHK 12:6
Pořadí :
1. SK Velká Bystřice B
2. SK UP Olomouc A
3. SK UP Olomouc B
4. DHK Vítězná Litovel
23. – 24.10.2010
Turnaj Velká Bystřice
V. Bystřice A – DHK 26:0, Zora – Uničov 6:12, V. Bystřice A – Zora 33:6, Uničov – DHK 6:2, V. Bystřice A – Uničov 27:5, Zora – DHK 6:10
Pořadí :
1. SK Velká Bystřice A
2. TJ Házená Uničov
3. DHK Vítězná Litovel
4. DHK Zora Olomouc
Turnaj Olomouc - STM
STM A – V. Bystřice B 16:11, Žeravice – STM B 10:5, V. Bystřice B – STM B 12:8, STM A – Žeravice 15:12, Žeravice - V. Bystřice B 13:13, STM A – STM B 5:6
Pořadí :
1. TJ STM Olomouc A
2. SK Žeravice
3. SK Velká Bystřice B
4. TJ STM Olomouc B
Turnaj Olomouc – UP
Kostelec – Prostějov 11:7, SK UP – Hranice 5:10, Kostelec – SK UP 19:1, Hranice – Prostějov 8:11, Hranice – Kostelec 10:17, SK UP – Prostějov 6:10
Pořadí :
1. TJ Sokol Kostslec na Hané
2. Sokol II. Prostějov
3. TJ Cement Hranice
4. SK UP Olomouc
6. - 7. 11. 2010
Turnaj Hranice
Hranice – STM B 3:10, V. Bystřice A – V. Bystřice B 22:3, Hranice - V. Bystřice A 1:21, STM B – V. Bystřice B 17:6, Hranice – V. Bystřice B 10:12, STM B – V. Bystřice A 9:15
Pořadí :
1. SK Velká Bystřice A
2. STM Olomouc B
3. SK Velká Bystřice B
4. TJ Cement Hranice
Turnaj Prostějov
Prostějov – Zora 23:11, SK UP A – SK UP B 11:4, Prostějov – SK UP A 16:14, Zora – SK UP B 13:5, Prostějov – SK UP B 15:5, Zora – SK UP A 19:13
Pořadí :
1. Sokol II. Prostějov
2. DHK Zora Olomouc
3. SK UP Olomouc A
4. SK UP Olomouc B
Turnaj Litovel
DHK – Tatran 4:5, Žeravice – Kostelec 4:9, DHK – Kostelec 2:18, Žeravice – Tatran 11:8, DHK – Žeravice 5:10, Kostelec – Tatran 14:6
Pořadí :
1. TJ Sokol Kostelec na Hané
2. SK Žeravice
3. TJ Tatran Litovel
4. DHK Vítězná Litovel